Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O KOVOFOTO
O nás

 

CO NABÍZÍME:

Rytí dárků a dárky s rytinou. Zámečnické práce a kovové výrobky na zakázku.

  

Jak pro Vás rytiny nejen fotek vyrábíme?

- Kontaktním rytím - fotky "ťukáme" speciálním fotogravírovacím strojem .... stačí když si představíte jehličkovou tiskárnu...tak princip je podobný, jehlička z tvrdokovu dělá do kovu nesmazatelné vrypy....a výsledkem je trvalý obrázek, který se nesmyje, neoloupe, neseškrábe

-Další možností  rytí textů je ruční rytí - ryjeme na šablonách na ručním rycím stroji (můžete si prohlédnout u lžiček )

-A další možnost, se kterou se u nás setkáte, je rytí kovovým hrotem do hloubky u eloxovaného hliníku (možno vidět u známek pro mazlíčky)

-Nově nabízíme rytí do dřeva laserem - texty na destičky, vařečky a obracečky 

 

Jak výrobky zasíláme?

-Výrobky dělaná na přání zasíláme po zaplacení na náš účet prostřednictvím České pošty jako doporučnou zásilku. Dobírky jsme u těchto produktů zrušili, bohužel lidé je nepřebírají a výrobek s rytinou někoho jiného nikdo nechtěl koupit ani ve výprodeji Laughing

-Výrobky hotové rytiny je možné poslat na dobírku

 

Jak dlouho to trvá?

-Většinou tak týden, doba nelze určit na den přesně, protože je to výroba a občas se stane, že něco zkazíme (zkazit není žádný problém, stačí malá chybka v upnutí nebo úpravě fotky ) a musíme vyrobit znovu (zmetky neposíláme, chceme vyrábět pěkné dárky)

 

CENA...

-Ceny se liší podle typu rytiny, jestli má být vyrytá fotka nebo text, jestli se jedná o jednostranné rytí nebo oboustranné, možností je hodně, protože jsme vyrobci přívěsků a můžeme si je naleštit dle potřeby.